VPISI v sezoni 2023/24

Vpis je trenutno mogoč še v vse skupine na vseh lokacijah, tudi za otroke starejše od 10 let, ki se prvič vpisujejo na vadbo šp. gimnastike!

Vpisi v sezoni 2023/24 bodo potekali od 4. septembra 2023 naprej. Zaradi omejenosti s prostorom in kadri bomo vpisovali otroke, ki so že obiskovali vadbo v prejšnjih sezonah ter omogočili prvi vpis (vsi tisti, ki v prejšnjih letih še nikoli niso bili vpisani na program vadbe v našem društvu) otrokom starosti 6-9 let oz. 1.-4. razred osnovne šole, starejši otroci (10 let +) pa se lahko vpišejo v kolikor so program vadbe že obiskovali v prejšnjih sezonah oz. po dogovoru v kolikor so vadbene skupine še proste za vpis.

Prosimo, ne pošiljajte predčasno izpolnjenih prijavnic, saj to ne pomeni nobene dodatne prednosti pri vpisu v  kolikor bo skupina prevelika in bo vpis omejen (o sprejemu posameznikov se bomo odločili vaditelji po  opravljeni poskusni vadbi). Otrok naj preskusi vadbo v dveh brezplačnih obiskih, ki sta mu na voljo, in se nato skupaj odločite, če bo obiskoval vadbo. Zato izpolnjeno prijavnico prinesite PO opravljenih dveh obiskih.

PREDVIDEN URNIK vadbe po lokacijah za sezono 2023/24

Program vadbe športne gimnastike in akrobatike izvajamo na naslednjih lokacijah:

DOMŽALE: OŠ Venclja Perka mali telovadnici zgoraj in spodaj:

  • Predšolski (od 4 let naprej) in 1. razred (mešana skup.) – PON in SRE: 17:00 – 18:30
  • Mlajša deklice (2.-5. raz.) – TOR in ČET: 18:30 – 20:00 (sp. in zg. telovadnica)
  • Mlajši in starejši dečki (2.-9. raz.) – PON in SRE: 18:30 – 20:00 (sp. in zg. telovadnica)
  • Starejše deklice (5.-9. raz.) – PON in SRE: 18:30 – 20:00 (sp. in zg. telovadnica)


KAMNIK: v novih prostorih ŠK Feniks, Ljubljanska c. 45a, Kamnik – bivša tovarna Stol)

  • TOREK   17:00 – 18:30    (1. – 9. razred)
  • ČETRTEK 16:30 – 18:00  (1. – 9. razred)


DOB: telovadnica OŠ Dob:

  • PONEDELJEK in SREDA 15:30 – 17:00  (1. – 9. razred)

V program vadbe vpišete otroka na sami uri vadbe ali pa pristopno izjavo izpolnite doma in jo otrok izpolnjeno in podpisano prinese na uro vadbe. Vse informacije o samem programu, pogojih in načinu plačevanja, si lahko preberete na pristopni izjavi.

PRISTOPNE IZJAVE

Med spodnjimi povezavami najdite pravilno pristopno izjavo za vašega otroka glede na lokacijo obiskovanja vadbe, natisnite in izpolnjeno ter podpisano prinesite na uro vadbe. Lahko jo tudi skenirate in pošljete na elektronski naslov damjan.usenik@gmail.com

Za vse dodatne informacije prosimo pokličite na telefon: 040 238 461 (Damjan).