Vpis mogoč še v vse skupine, na vseh lokacijah!

V ponedeljek, 4. septembra, smo pričeli z novo sezono vadbe. Trenutno stanje kaže na manjši vpis kot lani, zato je vpis novih članov mogoč na prav vseh lokacijah v vseh skupinah. V kolikor že imaš določene termine drugih obšolskih aktivnosti in se ti le te prekrivajo s katerim od naših terminov, je v našem društvu mogoča tudi kombinacija dveh različnih terminov na dveh različnih lokacijah (samo enkrat tedenska vadba ni mogoča), saj smo isti vodniki na vseh treh lokacijah (Domžale, Dob in Kamnik). Tako lahko npr. enkrat tedensko vadiš v Kamniku, drugo vadbo pa izpelješ v Domžalah.

Vsi otroci, ki ste željni poskusiti, vabljeni na dvakratno brezplačno vadbo. Predhodna najava ni potrebna, vse kar potrebuješ prinesti s sabo, je le športna oprema (majica, kratke hlače ali pajkice, bos ali v mehkih copatih z gumiranim podplatom) ter dobro voljo 😉

Vabljeni.

Leave a Comment

Your email address will not be published.